Portfolyö

Neler Yapıyoruz?

Keşfetmek İçin Aşağı Kaydır

WEB TASARIM

home_webdesign_slide2_bg

İŞLETMENİZİ SANAL DÜNYAYA TAŞIYARAK DAHA GENİŞ KİTLELERE ULAŞIN VE RAKİPLERİNİZİN ÖNÜNE GEÇİN. WEB SİTESİ İLE ÜRÜN VEYA HİZMETLERİNİZİ ONLİNE OLARAK SATABİLİR, KENDİNİZİ SEKTÖRÜNÜZDE DÜŞÜNCE LİDERİ OLARAK KONUMLANDIRABİLİR, İŞLETMENİZ İÇİN POTANSİYEL MÜŞTERİLER BULABİLİR, MEVCUT MÜŞTERİLERİNİZE ULAŞIP BAĞLANTI KURABİLİR VE MARKANIZA HAK ETTİĞİ GÖRÜNÜRLÜĞÜ KAZANDIRABİLİRSİNİZ.

E-TİCARET SİSTEMLERİ

negozio-online

İŞLETMENİZİN İNTERNET ÜZERİNDEN ÜLKE VEYA DÜNYA GENELİNE SATIŞ YAPMASINI SAĞLAYIN. E-TİCARET BİR MAĞAZA İLE SINIRLI KALMAK YERİNE YURDUN FARKLI YERLERİNE PAZARLAMA YAPABİLME OLANAĞI VERMEKTEDİR. BU DA MAĞAZA ZİNCİRİ KURMAKTAN ÇOK DAHA AVANTIJLIDIR. BU NEDENLE TÜM İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYACAK E-TİCARET SİSTEMİNİ HIZLI VE SORUNSUZ ŞEKİLDE HAZIRLIYORUZ.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Adsız tasarım (49)

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ İLE ANALİZE DAYALI, PAZARLAMA STRATEJİSİ UYGULAYARAK, SEKTÖR İÇERİSİNDE BULUNAN RAKİP ARAŞTIRMASINI YAPAPARAK MARKANIN İTİBARINI, GÖRÜNÜŞÜNÜ VE YAPTIĞI İŞİN KALİTESİNİ DIŞ DÜNYAYA SUNUN. SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ; SOSYAL MEDYA SAYFA VE HESAPLARININ NASIL KULLANILMASI GEREKTİĞİNİ, BU SÜREÇTE HANGİ YOLLARIN İZLENECEĞİNİ, ACİL DURUMLARDA HANGİ YÖNTEMLERİN KULLANILACAĞINI VE MARKA YÖNETİMİNİN NASIL YAPILMASI GEREKTİĞİNİ BELİRLEYEREK TÜM BUNLARIN KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE YÖNETİLMESİDİR. BU NEDENLE SOSYAL MEDYADA İŞLETMENİZİN DOĞRU SÜREÇLERİ UYGULAYARAK BAŞARIYA ULAŞABİLMESİ İÇİN İŞİ UZMANLARINA BIRAKIN.

ANDROİD & IOS MOBİL UYGULAMA

e-ticaret

AKILLI TELEFON, TABLET VEYA BİLGİSAYARLAR GİBİ MOBİL CİHAZLAR İÇİN DONANIM VE ÜRÜN ÖZELLİKLERİNDEN YARARLANARAK ÜRÜN VEYA HİZMETLERİNİZİ GÜVENLİ VE İ-TİCARETLE TAMAMEN ENTEGRE BİR ŞEKİLDE MOBİL UYGULAMA ARACILII İLE CİHAZLARA TAŞIYIN. BU SAYEDE SADIK VE GENİŞ KİTLEDE MÜŞTERİ EDİNİN.

DİJİTAL REKLAM(GOOGLE ADS) VE SEO

e-ticaret

GOOGLE ADS İLE İŞLETMENİZİN ÜRÜN VEYA HİZMETLERİNİN DAHA FAZLA KULLANICIYA DAHA KOLAY BİR ŞEKİLDE ULAŞMASINI SAĞLAYIN. AYRICA GOOGLE ADS SAYESİNDE MÜŞTERİLERİNİZ İŞLETMENİZLE KOLAY BİR ŞEKİLDE İLETİŞİME GEÇER. NU SAYEDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN İYİ SEVİYEDE TUTARAK RAKİPLERİNİZİN ÖNÜNE GEÇEBİLİRSİNİZ.
SEO(ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU), WEB SİTENİZİN ARAMA SONUÇLARI SAYFALARINDAKİ KONUMUNU İYİLEŞTİRMEYİ AMAÇLAR. BU SAYEDE İŞLETMENİZ EN ÜST SIRALARDA GÖRÜNÜR VE DAHA FAZLA MÜŞTERİYE ULAŞABİLİRSİNİZ. SİZDE WEB SİTENİZİN ARAMA SONUÇLARI SAYFALARINDAKİ KONUMUNU İYİLEŞTİREREK SİTENİZİ EN ÜST SIRALARA TAŞIYIN VE HERZAMAN RAKİPLERİNİZİN BİR ADIM ÖNÜNDE OLUN.

REKLAM ÇALIŞMALARI

raz-buro-mobilyalari-okul-donatim-7

REKLAM ÇALIŞMALARI, GRAFİK TASARIM, BASKI, TABELA, CAM GİYDİRME, TÜM BASKI ÜRÜNLERİ VB. GİBİ HİZMETLERDİR. SİZDE İŞLETMENİZE DEĞER KATMAK İÇİN BU HİZMETLERDEN FAYDALANIN.

Neler Yaptığımızı Merak Ediyor musunuz?

Referanslarımız